Ještě k autogramiádě

…a přání hezkého léta

Vážení stálí i zcela náhodní návštěvníci blogu, přeji Vám hezké prožití letních měsíců (ať už máte prázdniny, dovolené nebo bohužel nikoliv 🙂 Pro potenciální zájemce o dinosaury si dovoluji uvést, že v této době je již nová kniha o dinosaurech, jejímž jsem skromným autorem, konečně na pultech větších knihkupectví. Titul Dinosauří encyklopedie ve světle nejnovějších objevů vychází ke konci června v nakladatelství Libri. Pokud máte s jeho sehnáním problémy, knihu lze snadno objednat také online (viz odkaz dole). V úterý 29. 6. proběhla v královéhradeckém knihkupectví Kosmas autogramiáda k nové knize, z níž přikládám níže jednu fotografii. Další nejen dinosauří články budou následovat i během léta, prozatím tedy přeji alespoň hezký začátek července.

 

 

Odkaz: http://www.libri.cz/kniha.php?kniha=538

7 Comments

Filed under Literatura, Něco o autorovi, Výročí a ohlédnutí, Ze života

7 Responses to Ještě k autogramiádě

 1. Jiří Meixner

  Tu osobu na fotce jsem nedávno někde viděl 😉 Jinak samozřejmě Vláďo gratulace, je za tím zase kus práce. Ode dneška se porozhlížím po pražských knihkupectvích a těším se (snad) i na o třídu lepší ilustrace 😉 J.

 2. autor

  Díky moc, Jirko – taková reakce jen potěší 🙂 Kdybys měl problém knihu sehnat (ale to v Praze asi nehrozí) dej vědět ;o)

 3. Knihu už mám koupenou a rozečtenou. :)))

 4. autor

  Výborně, těším se na první reakci 🙂 V.

 5. rimbala.v

  fffAhoj, koukám, máš napilno. Už jsem na slovensku a užívám si prázdnin. až bude něco novýho, prosím ozvi se. Taky čekám na autorské výtisky nový knihy, nechal jsem si to poslat tady. A bez předešlýho natahování HODNĚ ÚSPĚCHU.Užij si léta, a pořádně.

 6. autor

  Ahoj, díky moc za přání 🙂 Přeju to samé pochopitelně i Tobě. Já se včera vrátil z polského Krasiejowa, vykopávali jsme tam svrchnotriasové potvůrky. Takže léta si zatím užívám, předpokládám že ty také ;o)

 7. Mates

  Knihu konečne mám, prvé čítanie už prebehlo, výborná práca, len tak ďalej.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *