Sedmileté výročí blogu

…a jeho přesun

V posledním květnovém příspěvku jen velmi krátce: Všem věrným čtenářům a návštěvníkům blogu tímto oznamuji, že 1) blog dnes oslavil již 7. rok své existence a 2) vzhledem k obecně známým důvodům přestane k poslednímu červnu na bloguje.cz existovat. Samozřejmě však zcela nezanikne, bude včas přesunut jinam. O této změně budete nejpozději počátkem června informováni dalším příspěvkem. Hezký přelom května a června přeje Váš blogující dinosaurus.

5 Comments

Filed under Výročí a ohlédnutí

5 Responses to Sedmileté výročí blogu

 1. Menosaurus

  Kam presunúť blog?"blog bude včas přesunut jinam" = já bych to dal na http://www.blogger.com a spustil bych ten blog na doméně Dinosaurus.name = ta doména je pořád ještě volná k registraci..! Přeju mnoho úspěchů.

 2. Jiří Meixner

  Vláďo jen dotaz ohledně toho přesunu – jedná se o nějakou technickou záležitost související s bloguje.cz? Nějak jsem vůbec nesledoval ten důvod… to bych musel taky jednat. Díky, Jiří

 3. Almeida

  Ide o toto:http://bloguje.bloguje.cz…012.phpOba blogy dúfam budú pokračovať inde, bola by ich totiž veľká škoda. Ak smiem dať jeden návrh, tak skúste pri nových blogoch umožniť vyhľadávanie v článkoch. Máte obaja obrovské množstvo článkov a mne osobne by vyhovovalo si vyhľadať napríklad všetky články obsahujúce slovo "Parasaurolophus". Na Easyrocker síce je alternatíva, no ak by blogovací systém umožňoval vyhľadávanie, bolo by to aj pre autora myslím výhodnejšie.

 4. Jiří Meixner

  Už je to jasné. Na přesměrování je tedy čas do konce roku, určitě se na to zařídím, i když zálohy mám doma… J.

 5. autor

  Snad se k tomu dostanu nějak tento týden…mám toho hodně 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *